Матрац серії Shine - Melissa / Меліса

Особенности матраса Melissa
150*70 см
160*80 см
170*80 см

3350 грн.

3890 грн.

4180 грн.

 

Основні характеристики

- Матрац безпружинний двосторонній

- Жорсткість сторін 3/4

- Висота: 18 см

- Рекомендоване навантаження: до 130 кг на спальне місце

- Гарантія - 18 місяців.

Матрац до ліжка машини Меліса безпружинний

Особливості матраца Melissa

  1. Інноваційні матеріали. В основі матраца лежить блок з інноваційного мателріала власної розробки FOXE. Це комбінований екологічний матеріал створений спеціально для поліпшення ортопедичних властивостей і якості сну.
  2. Збільшений термін служби. У матрацах використовується новий, поліпшений в 2 рази еврокаркас 10 сантиметрів. Жорсткість матраца збільшилася на 20%, мінімізує можливу деформацію країв матраса. ІВикористання такої інновації дозволило збільшити термін служби матраца.
  3. Гіпоалергенна середа. Чохли матраців серії прошиті чистим льоном, 300 грам на квадратний метр, що створює гіпоалергенні простір, а так само створює ефект зима / літо на будь-якій поверхні за рахунок здатності терморегуляції матеріалу.
  4. Покращений комфорт. У матрацах використовується піна власної розробки Oxigen Foam з зонуванням. 3 зони мікромасажу створені спеціально для досягнення максимального комфорту.
  5. Функціональність. Чохол матраца можна прати через наявність блискавки. Таке рішення дозволяє підтримувати матрац в хорошому стані.

 


 

Матраци

 

На Головну